Gezinti Bağlantılarını Atla
 
EUR  9,0044 USD  7,3985
 
 
 
 
     
 
 
   Garanti
   Güvenli Alışveriş
   Gizlilik
   Teslimat
   İade Şartları
   Mesafeli Satış Sözleşmesi
   Tüketici Hakları
   Müşteri Hizmetleri
   İletişim
 

 Universal Hoparlör, 25 yıllık piyasa tecrübesini üretimde koşulsuz kalite ilkesine bağlamış, konusunda Türkiye’nin tartışmasız lider kuruluşudur. Universal’ ın seslendirme konusundaki üretim kalemlerini; oto hoparlörleri, kabin hoparlörler, woofer, piezo ve dome tweeterlar, driver unitler, horn hoparlörler ve bilumum seslendirme cihazları oluşturmaktadır. Ayrıca Universal, oto antenleri konusunda da Türkiye’de söz sahibi bir konumdadır. Bir başka üretim kolu ise koaksiyel kablolardır. Anten kabloları, mikrofon kabloları, hoparlör kabloları da üretim yelpazesinde bulunmaktadır. Firmamız, cnc makineleri kullanarak kendi tasarımlarını yapabilen ve enjeksiyon makinelerinde de her tür elektronik parçayı üretebilen kabiliyete sahip olduğu gibi tasarım ve üretim aşamalarında kaliteden ödün vermemeyi de kendine ilke edinmiştir. Universal, otomotiv sanayine desteğini zamanında ve etkin olarak sağlamak adına lojistik gerekliliğin farkında olduğu için, üretimlerini Türkiye’nin endüstri merkezi olan İzmit'teki fabrikalarında yapmaktadır.

Hoparlör ve ses sistemleri alanında tüm faaliyetlerimiz, kalite yönetim sistemi şartlarına uygun ve sürekli iyileşmeyi hedef alan yönetim anlayışımız ile yürütülmektedir. Universal, Türkiye’nin konusunda ilk ve tek TSE EN ISO 9001: 2000 Kalite Standart Belgesine sahip hoparlör üreticisidir. 
Universal Hoparlör, esnek ve yüksek kabiliyetteki üretim yapısı ve hızlı tedarik anlayışı ile Türkiye Otomotiv Sanayisine ve seslendirme sektörüne ses ekipmanları ve buna bağlı parçaları üreterek destek veren tek Türk firmasıdır.

Küresel rekabet şartlarında yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerin taleplerini zamanında karşılamak ve müşteri memnuniyetini artırmak temel amacımızdır.
Bu amaç doğrultusunda;
• müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde kalite seviyesini yakalamak, 
• performansımızı en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek, 
• ürünlerimizi zamanında ve çevreye zarar vermeyecek şekilde üretmek, yasal şartlara uymak, 
• ürün ve imalat teknolojilerindeki değişimlerin takip etmek,
• öneri sistemi, ekip çalışmaları ve eğitimler ile tüm çalışanlarımız arasındaki etkin iletişim ve gelişme arzusunu sürekli arttırmak öncelikli hedefimizdir.

Kalitesinden dolayı;

Anadolu ISUZU Otomotiv A.Ş.
TEMSA Otobüs Sanayi A.Ş.
ASKAM Kamyon A.Ş.
OTOKAR A.Ş.
OTOYOL Sanayi A.Ş. 
BMC

Universal Hoparlör Anten ve Kablo Endüstrileri LTD. ŞTİ.’ni tercih etmiştir.

VİZYONUMUZ:

Çalışmaları ile sektöründe kalıcı çözümler üreten global bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ:

Gelişen Türkiye Otomotiv Sanayisine, yeni projeler üreterek kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.